W dniu 15.10.2019 r. w naszej szkole po raz 14 odbył się Turniej w piłce siatkowej klas pierwszych i Konkurs wiedzy o Wielkim Polaku z okazji XIX Dnia Papieskiego.

W Turnieju wystartowała rekordowa ilość klas pierwszych naszej szkoły. Zgłosiły się klasy: 1azg, 1bfg, 1bzg, 1az, 1cz, 1at, 1et, 1bd, 1ag, 1dg, 1eg. Po wspaniałej walce sportowej, w duchu walki fair play, kolejne miejsca w Turnieju zajęły:

1. 1 bzg
  2. 1 bfg
  3. 1 et
  4. 1 eg
  5. 1 bd
  6. 1 azg
  7. 1 dg
  8. 1 az
  9. 1 cz
  10. 1 at
  11. 1 ag

Zwycięski zespół 1bzg wystąpił w składzie:

Cezary Dworzyński - kapitan zespołu, Marek Glanert, Kacper Ruks, Dominik Kuśmierczyk, Seweryn Banasiak, Oskar Gawrysiak.

Najlepszym rozgrywającym został: Oskar Ostrowski - klasa 1 bd

MVP Turnieju został: Bartosz Mikuć - klasa 1 bfg

Najlepszym atakującym został: Cezary Dworzyński - klasa 1 bzg

W konkursie wiedzy o Wielkim Polaku - Świętym Janie Pawle II najwyższe miejsca zajęli:

1. Paweł Stańko - 1ag i Seweryn Banasiak - 1bzg
  2. Antoni Wolak - 1et

Turniej sędziowali: Cyprian Nowaczyk, Tymoteusz Grymaszewski, Adam Maik, Jakub Wyka, Bartosz Borek.

Sponsorzy Turnieju: Wydział Oświaty UM Szczecin.

GRATULACJE!

Organizatorzy turnieju: