Po długich przygotowaniach i staraniach trzech uczniów kl. 2d: Jeremiego Berestka, Cypriana Nowaczyka, Sebastiana Sapkowskiego i wychowawcy klasy Henryka Laskowskiego zostały zakupione dla naszej szkoły dla powszechnego użytku cztery profesjonalne stoły do tenisa stołowego firmy francuskiej Cornilleau.

Po przywiezieniu ich do szkoły przez firmę kurierską a następnie wniesieniu do hali sportowej przez uczniów kilku klas i po ich skręceniu przez uczniów klasy 2d rozpoczął się w dniu 07.01.2020 roku największy turniej charytatywny w historii naszej szkoły poprzedzony dobrowolnymi wpłatami pieniężnymi na konto ciężko chorego Alexa Jutrzenki. Trwa również od miesiąca zbiórka nakrętek, które następnie zostaną sprzedane a uzyskane pieniądze z ich sprzedaży zostaną wpłacone na konto Fundacji Siepomaga prowadzącej zbiórkę pieniężną dla chorego dziecka. Do dnia 10.01.2020 wystartowało już w turnieju 280 uczniów a do tej pory zebrano już 100 kilogramów nakrętek tj. 10 worków po 10 kg.

ZBIÓRKA PROWADZONA JEST NA PORTALU SIĘ POMAGA: https://www.siepomaga.pl/alex

Do przyłączenia się do zbiórki i udziału w turnieju wszystkich serdecznie zapraszamy

organizatorzy: Henryk Laskowski, Renata Geisheimer, Agata Kuligowska, Mariola Muszyńska.