W naszej szkole wspieramy aktywność obywatelską wśród młodzieży. W zeszłym roku wybraliście projekt„ Mój Szczecin- strefa relaksu”, który został sfinansowany z MBO.

Zachęcamy ponownie do składania propozycji projektów przez co najmniej 3 osobowe grupy uczniów. Zgłoszone projekty mogą obejmować tzw. działania miękkie lub twarde, w dowolnym zakresie, co chcielibyście realizować na terenie szkoły. Cała społeczność szkolna zagłosuje na jeden z wybranych projektów, który zostanie sfinansowany z MBO. Zapraszamy!!!
Składanie i rozpatrywanie wniosków do 25.03.2020
Szczegółowe informacje przekażą opiekunowie Samorządu Uczniowskiego I.Szafer-Klińska, B.Sagan lub regulamin dostępny na oficjalnym facebook'owym profilu Młodzieżowej Rady Miasta - https://www.facebook.com/mboszczecin/.

Ważne linki:

Know How MBO 2020: mbo.szczecin.pl/knowhow