
Klasa 2E na obchodach „Dnia Ponarskiego”.
12 maja br. delegacja klasy 2E wraz z wychowawcą wzięła udział w uroczystościach, przy Pomniku Ponarskim na Cmentarzu Centralnym. Wspólnie z przedstawicielami IPN, Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oddaliśmy hołd ofiarom masowych egzekucji w wileńskich lasach. Szczególnie poruszająca jest dla nas pamięć o młodych Polakach, uczniach




